Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
650 €
1 271.29 лв.

(6.77 €, 13.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:33 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 134 пъти.
Площ:
96 m2

Описание на имота:

6465 Трейд Хаус недвижими имоти предлага под наем тристаен апартамент, слънчев и уютен -- на 5 мин. от Бунарджика, MALL Марково тепе и Главната улица.

Нова малка луксозна кооперация. Етаж 5 от 6.

Апартаментът се състои от хол с кухненска част, 2 самостоятелни спални, баня с тоалетна и душ кабина, още една тоалетна с душ, складово помещение с пералня, тераси на всички стаи.

Едната спалня може да се ползва и като работен офис-освен легло и гардероб е оборудвана и с електрическо бюро и удобен стол.

Всички стаи са с външни ролетни щори.

Всички мебели и електроуреди са нови и енергоспестяващи: хладилник no frost, пералня, миялна, керамични котлони, фурна, микровълнова печка, 55 инчов телевизор, 3 климатика.

Напълно обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.

Допълнително се предлага гараж в двора с автоматична врата.
За контакт:
0896879229

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
Обява: 2d177546722713687

650 €
1 271.29 лв.
История на цената
(6.77 €, 13.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Мараша