Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
520 €
1 017.03 лв.

(8.39 €, 16.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:28 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 87 пъти.
Площ:
62 m2

Описание на имота:

В наемната цена са включени входни такси и лично паркомясто!

18875 Трейд Хаус недвижими имоти предлага чисто нов апартамент. Намира се на 2-ри жилищен етаж.

Разполага с хол с кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна, перално помещение, коридор и просторна тераса!
За контакт:
0883345676

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177701212150475

520 €
1 017.03 лв.
История на цената
(8.39 €, 16.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски